Практична конференція – новий формат бухгалтерського розвитку

21 грудня в Києві в конгрес-холі «Космополіт» успішно відбулась практична конференція «Податки та право – 2017», організатором якої виступала компанія UtekaBusinessEvents.

У цьому заході взяло участь близько 100 бухгалтерів та фінансових директорів із Києва та інших регіонів України.

У рамках конференції відбувся авторський майстер-клас Анатолія Кужеля, власника та керівника «De Facto Consulting Group», експерта в галузі розробки і впровадження легальних схем оптимізації роботи підприємств, головного спікера Financial Business Hub.

Це був принципово інший формат бухгалтерського заходу, на якому учасники отримали не просто суху інформацію про останні зміни в податковому законодавстві, а детальний аналіз, що робити у зв’язку із цими змінами на практиці, щоб мінімізувати податкове навантаження та оптимізувати роботу свого підприємства у 2017 році і не стати жертвами перевірок.

Розглядалися теми щодо підготовки до закінчення мораторію, усі тонкощі та інструменти оптимізації оподаткування, побудови схеми оптимізації та як злити проблеми на підприємстві. Порушувалися питання захисту підприємства у 2017 році, формування операційної компанії, системи фіксації господарських операцій, захисту інформації від правоохоронців, перевірки і захисту контрагентів.

Багато вражень викликала заключна тема майстер-класу – «Формування команди однодумців», де учасники розглянули, як визначати типи поведінки особистості, як розпізнавати своїх і бути тим членом команди, який бере на себе відповідальність і повністю управляє ризиками.

Наприкінці конференції кожен учасник зробив свій чек-лист – що повинне бути зроблено, коли, ким і з яким результатом по кожній важливій галузі його бізнесу – побудові схем оптимізації і структури бізнесу, роботи з ГФС, банками, правоохоронними органами, контрагентами і кадрами .

Після семигодинної плідної роботи всіх учасників очікувало святкування наступаючого Нового, 2017 року в колі колег-бухгалтерів. Це було неймовірне запальне свято з виступом гурту DANCE-BAND з «Х-Фактору 7», фуршетом та новорічною розважальною програмою.

Приємним сюрпризом для всіх стали розіграші великої кількості подарунків від партнерів конференції – компанії «Баланс-Клуб», мережі магазинів електронних послуг «Твій час», видання «Заробітна плата», Інституту сертифікованих фінансових менеджерів, Справжньої бухгалтерської газети, бренду IREN BUKUR.

Практична конференція стала завершальною грандіозною подією 2016 року, насиченою корисною інформацією і позитивними емоціями! Уже у 2017 році команда UtekaBusinessEvents готує нові не менш грандіозні події, які стануть новим кроком у розвитку бухгалтерської спільноти України! Нові враження та сюрпризи гарантовано!

Підтримку в проведенні конференції надали безліч партнерів. Юридичний партнер – консалтингова компанія «Де факто». Партнер із автоматизації – «1С: Підприємство 8». Професійні партнери – журнал «Заробітна плата», компанія «Професійні видання». Партнери – мережа магазинів електронних послуг «Твій час», Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів, Справжня бухгалтерська газета, компанія TCG, портал Taxlink, міжнародний правовий центр EUCON, компанія Енергія води, косметичний бренд IREN BUKUR.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic