Як обрати найбільш вигідну систему оподаткування сільгосппідприємств розглянемо на 5-му Бухгалтерському агрофорумі

February 22, 2017

Переважна більшість сільгосппідприємств багато років були платниками фіксованого сільськогосподарського податку, який потім трансформувався у єдиний податок четвертої групи.
 

Але не секрет, що цей податок уже декілька років не виконує свою основну функцію – не є альтернативої системі оподаткування, що у свою чергу не дає зменшити податкове навантаження на підприємства аграрної галузі. Навпаки, розмір податку збільшується з кожним роком. До того ж перелік податків, від сплати яких звільняються єдинники, за останні роки також значно скоротився.

Так, ведення обліку при сплаті єдиного податку доволі просте и необтяжливе. Але ж простота ведення обліку не виправдовує затрати на його сплату.Тобто з кожним роком ця система оподаткування втрачає свою привабливість для сільгосппідприємств. Тож сільгосппідприємствам варто замислитися про зміну існуючої системи оподаткування.

 

Саме тому у рамках 5-го Форуму бухгалтерів сільськогосподарської галузі України на сесії ми проаналізуємо системи оподаткування, які можуть застосовувати сільгосппідприємства, та на конкретних прикладах оберемо найбільш вигідні залежно від:

  • спеціалізації підприємства (рослинництво, тваринництво чи змішане господарство),

  • кількості землі та умов її використання (орендована земля чи власна),

  • інших показників діяльності.

Експерти розкриють секрети, як зменшити податкове навантаження при застосуванні загальної системи оподаткування зі сплатою податку на прибуток.

 

Бухгалтери, які вже пройшли шлях зі зміни системи оподаткування, поділяться власним досвідом та плюсами й мінусами, які отримали від цього їх підприємства і вони особисто.

 

Сподіваємося, що разом з вами ми напрацюємо пропозиції, які потім будуть направлені до Верховної Ради та інших органів державної влади для врахування при розробці та внесенні змін до нормативних документів.

 

З нетерпінням чекаємо зустрічі у найкращому готелі найкращого міста – Трускавця!

Реєстрація на Форум на сайті: www.ube-ua.com/5agroforum  та за телефонами: +38 (067) 544-07-32, +38 (095) 093-24-08, +38 (056) 370-44-25


 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

9-й ежегодный Всеукраинский бухгалтерский конгресс открывает свои двери

May 12, 2015

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic