Користувачі 1С:Підприємства долучаються до підписання ПЕТИЦІЇ!

ДП "Єврософтпром" (власник авторських прав на комп'ютерні програми "1С:Підприємство" в Україні) звертається до усіх, кому не байдужа подальша доля та розвиток системи програм "1С:Підприємство", яка понад 16 років ефективно використовується на українських підприємствах, і хто бажає відстояти свої права на придбані програмні продукти, з проханням підтримати ПЕТИЦІЮ №22/037046-еп від 23.05.2017 р.!

Посилання: https://petition.president.gov.ua/petition/37046.

Звертають увагу, що на сайті Президента України з’явилися "фейкові" петиції, щоб відібрати голоси. Будьте уважними, краще перейти за посиланням.

Згідно Указу Президента №133 від 15.05.2017 року правовласника системи рішень "1С:Підприємство" (ДП "Єврософтпром") безпідставно було внесено до санкційного списку. Ми впевнені, що таке рішення є помилковим і не мало ніяких причин та передумов. Сподіваємось, воно буде переглянуто або скасовано. З цього приводу надіслані звернення до владних структур, на секретаря РНБО та до ряду міжнародних інстанцій.

На сайті Президента України розміщено електронну петицію №22/037046-еп - "Про скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), застосованих до ДП "ЄВРОСОФТПРОМ" - українського власника авторських прав на комп'ютерні програми "1С:Підприємство" https://petition.president.gov.ua/petition/37046.

Усіх небайдужі вже долучаються до підписання цієї петиції!

Лише спільними зусиллями ми досягнемо успіху і зможемо відстояти свої Конституційні права!

Інструкція з підписання Петиції:

Долучитись до підписання петиції можна, перейшовши за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/37046.

Для підписання потрібно мати обліковий запис на сайті Президента України.

1. Хто зареєстрований на сайті https://petition.president.gov.ua, тому потрібно зайти в свій обліковий запис, натиснувши кнопку "Вхід", перейти за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/37046 і натиснути кнопку "Підписатися".

2. Хто голосує вперше, потрібно зареєструватися, а саме "Створити обліковий запис", див. справа вгорі або за посиланням https://petition.president.gov.ua/registration.

У вказаних полях введіть свою електронну пошту (для підтвердження реєстрації), задайте пароль, введіть цифри із зображення, та поставте позначку про згоду на обробку персональних даних.

2.1. На вказану при реєстрації пошту Вам прийде посилання для активації.

2.2. Відкривши посилання для активації, необхідно підтвердити документально вашу особу.

Тут є такі варіанти:

а) за допомогою картки Приватбанк або Ощадбанк - обираємо "за допомогою Bank ID" (підтвердження особи відбувається одразу);

б) за допомогою ІПН (Індивідуальний Податковий Номер) - обираємо "за допомогою Податкового номера" (верифікація відбувається, як правило, на протязі кількох годин, але не більше двох робочих днів);

- Введіть своє справжнє Прізвище Ім’я По-батькові та Ваш податковий номер (ІПН).

- Поставте позначку про згоду на обробку персональних даних.

- Після перевірки даних на вказану Вами електронну пошту прийде підтвердження реєстрації.

2.3. Після отримання підтвердження, можна приймати участь у підписанні петиції. Для цього:

- Перейдіть за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/37046 або на сайті Президента, у полі пошуку (в правому верхньому кутку) введіть номер петиції – 037046.

- Натисніть кнопку "Підписатися".

Посилання на петицію розміщено у Facebook на сторінці "1С:Підприємство" https://www.facebook.com/www.1c.ua/posts/433535583676526.

Дуже сподіваємось на Вашу підтримку!

З повагою,

ДП "Єврософтпром"

Власник авторських прав на комп'ютерні програми "1С:Підприємство" в Україні

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic